Spezia kontra Bologna, wynik spotkania: 0-1

Spezia kontra Bologna, wynik 0-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Spezia a Bologna wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

W dniu 2021-11-28 14:00 na stadionie Stadio Alberto Picco odbył się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły Spezia oraz Bologna.

Gole strzelali: M. Arnautović 83' 0-1

Żółte kartki Spezia: Arkadiusz Reca 38' Eddie Salcedo 70' M'Bala Nzola 82'

Żółte kartki Bologna: Marko Arnautović 88'

Czerwone kartki Spezia:

Czerwone kartki Bologna:

Sędzią głównym tego spotkania był Luca Massimi, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Spezia stanie naprzeciw Inter, następne spotkania z drużynami Sassuolo oraz AS Roma a Bologna podejmie AS Roma. Następne mecze zagra z drużynami Fiorentina oraz Torino.

Fani piłki nożnej z zaangażowaniem śledzą ekscytujące poczynania, które tyczą się ligi Serie A. Uzdolnione futbolowe drużyny z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak Arkadiusz Reca Marko Arnautović nieustannie sprawiają fantastycznym fanom wrażenia sięgające zenitu. Wspaniałe walki między piłkarzami z ligi są niezwykle zażarte, nie często okazuje się, iż są to widowiska drętwe. Regularnie obserwujemy nieczyste faule zakończone wielokrotnie żółtą kartką, wyśmienite asysty i bramki dodające wyjątkowe wrażenia z meczu. Warto więc oglądać widowiska sportowe popularnej ligi Serie A, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Udział takich drużyn jak Spezia i Bologna z ligi Serie A gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadio Alberto Picco.