Spotkanie Monza - Bologna, wynik 0-0

Dnia 2023-09-28 16:30 na obiekcie sportowym U-Power Stadium rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 6 pomiędzy Monza a Bologna.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Monza oraz Bologna zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Monza: Samuele Vignato 70' Samuele Birindelli 80' Patrick Ciurria 85' Roberto Gagliardini 88' Pablo Marí 90'

Żółte kartki Bologna: Riccardo Orsolini 12' Alexis Saelemaekers 86' Alexis Saelemaekers 86'

Czerwone kartki Monza:

Czerwone kartki Bologna: Alexis Saelemaekers 86'

Główny arbiter meczu - Ivano Pezzuto, Italy. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Monza stanie naprzeciw Sassuolo, następne spotkania z drużynami Salernitana i AS Roma natomiast Bologna z Inter. Następne mecze zagra z drużynami Frosinone i Sassuolo.

Kibice z dużym entuzjazmem śledzą starcia w lidze Serie A. Interesujące futbolowe zespoły z tejże ligi i zawodnicy tacy jak Samuele Vignato Riccardo Orsolini systematycznie sprawiają wyborowym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Przyciągające uwagę walki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają zagorzałe, niezwykle rzadko zdarza się definitywnie, że zmagania męczą kibica. Stale zdarzają się bezlitosne faule, zapadające w pamięć bramki czy asysty, które dodają pikanterii całemu widowisku. Gorąco zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Serie A. Monza oraz Bologna jak ich udział w lidze Serie A zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, U-Power Stadium.