Cagliari - Bologna, wynik meczu - 2-1

W meczu 20. kolejki włoskiej Serie A drużyna Cagliari podejmowała zespołu Bologny. Spotkanie, które odbyło się w Unipol Domus, zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-1. Po pierwszej połowie wynik był remisowy 1-1.

Mecz pomiędzy drużynami: Cagliari vs Bologna

14 stycznia 2024, godzina rozpoczęcia: 14:00

Dziś na stadionie Unipol Domus odbyło się starcie pomiędzy Cagliari a Bologna w ramach 20. kolejki Serie A. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-1 dla gospodarzy. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1-1, a emocje sięgały zenitu do ostatnich minut meczu.

Przejdźmy teraz do szczegółowej relacji z przebiegu meczu:

3' - ŻÓŁTA KARTKA! Stefan Posch z Bologny otrzymuje żółtą kartkę za faul na zawodniku Cagliari.

24' - BRAMKA! Riccardo Orsolini z Bologny strzela gola na 0-1 po asyście S. Poscha.

31' - GOOOL! Andrea Petagna z Cagliari wyrównuje na 1-1 po zagraniu A. Dosseny.

45' - ŻÓŁTA KARTKA! Alberto Dossena z Cagliari oraz Nahitan Nández z Cagliari dostają żółte kartki.

69' - BRAMKA! Riccardo Calafiori z Cagliari strzela decydującego gola na 2-1!

88' - ŻÓŁTA KARTKA! Riccardo Calafiori z Bologny otrzymuje żółtą kartkę za faul.

89' - ŻÓŁTA KARTKA! Mateusz Wieteska z Cagliari zostaje ukarany żółtą kartką.

Atmosfera na stadionie Unipol Domus była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny przez cały mecz, a emocje sięgały zenitu przy każdej akcji strzeleckiej. Gracze obu drużyn byli naładowani pozytywną energią i chęcią walki o zwycięstwo.

Cagliari zapewniło sobie trzy ważne punkty, co bez wątpienia podniosło morale zespołu. Zawodnicy Bologny nie mogą jednak narzekać na brak zaangażowania, a ich determinacja z pewnością zostanie doceniona przez trenera i kibiców.

Następne mecze

Dla Cagliari: Frosinone, Torino, AS Roma.

Dla Bologna: AC Milan, Sassuolo, Lecce.

Relacja z meczu Cagliari vs Bologna dobiegła końca. To emocjonujące starcie dostarczyło kibicom mnóstwo wrażeń i wspaniałych akcji. Zapraszamy na kolejne relacje z Serie A!