Spotkanie między Empoli oraz Bologna zakończone wynikiem 0-1 dnia 2024-03-15 19:45

W najnowszym starciu Serie A drużyny Empoli i Bologna zmierzyły się na Stadio Carlo Castellani – Computer Gross Arena. Mecz zakończył się zwycięstwem Bologny 1-0, po bramce zdobytej po przerwie. Spotkanie to odbyło się 3 dni temu, dokładnie 15 marca o godzinie 19:45.

Relacja z meczu piłki nożnej pomiędzy Empoli a Bologna

W dniu 15 marca 2024 roku na Stadio Carlo Castellani – Computer Gross Arena odbył się zacięty pojedynek ligi Serie A pomiędzy drużynami Empoli i Bologna. Mecz rozpoczął się o godzinie 19:45, a sędzią głównym był Włoch Michael Fabbri.

Pierwsza połowa spotkania nie przyniosła bramek, a obie drużyny starały się kontrolować przebieg gry. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje zespoły, tworząc niesamowite widowisko.

W drugiej połowie emocje sięgnęły zenitu. W doliczonym czasie gry, dokładnie w 90. minucie, to drużyna gości zdobyła bramkę na wagę zwycięstwa. Gola dla Bologny strzelił G. Fabbian, który tym trafieniem rozstrzygnął losy spotkania na korzyść swojego zespołu.

Empoli próbowało odrobić straty, ale Bologna skutecznie broniła swoją bramkę do końcowego gwizdka arbitra. Ostateczny wynik meczu to 0-1 na korzyść drużyny gości.

W trakcie meczu arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom obu drużyn. Po stronie gospodarzy kartoniki obejrzało trzech graczy: Sebastiano Luperto w 28. minucie, Giuseppe Pezzella w 30. minucie oraz Youssef Maleh w doliczonym czasie gry. Natomiast Remo Freuler z Bologny został ukarany żółtą kartką w ostatnich momentach spotkania.

Nie odnotowano czerwonych kartek podczas tego pojedynku.

Empoli zmierzy się w kolejnych meczach z Interem, Torino oraz Lecce, natomiast Bologna czekają starcia z Salernitana, Frosinone i Monza. Czy drużyny te zdołają odnieść sukcesy w nadchodzących pojedynkach? Pozostaje nam śledzić rozwój wydarzeń w Serie A.