Dnia 2023-05-08 18:45 miało miejsce spotkanie pomiędzy Sassuolo oraz Bologna zakończone wynikiem 1-1

Sassuolo - Bologna, wynik 1-1. W dniu 2023-05-08 18:45 na stadionie MAPEI Stadium - Città del Tricolore rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 34 pomiędzy Sassuolo a Bologna.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Sassuolo a Bologna wynik wynosił 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: D. Berardi 15' 1-0 G. Defrel N. Domínguez 42' 1-1 A. Cambiaso

Żółte kartki Sassuolo: Maxime López 44'

Żółte kartki Bologna: Stefan Posch 27'

Czerwone kartki Sassuolo:

Czerwone kartki Bologna:

Główny arbiter spotkania to Maria Sole Ferrieri Caputi, Italy. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Sassuolo stawi czoła Monza, następne spotkania z drużynami Sampdoria oraz Fiorentina. Kolejno natomiast Bologna zmierzy się z Cremonese. Następne mecze zagra z drużynami Napoli oraz Lecce.

Coraz częściej liczni kibice śledzą poczynania, które startują w lidze Serie A. Utalentowane piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak Maxime López Stefan Posch stale sprawiają fantastycznym miłośnikom futbolu mnóstwo emocji. Cieszące oko zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi są niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa, iż są to mecze nużące. Trafiamy na wyjątkowe asysty czy sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule kończące się czerwonym kartonikiem, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Warto więc przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych i oglądać widowiska sportowe lubianej ligi Serie A oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Sassuolo i Bologna i ich udział w lidze Serie A gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, MAPEI Stadium - Città del Tricolore.