Mecz Torino vs Bologna zakończony wynikiem 2-1

Torino vs Bologna 2-1. Dnia 2021-12-12 11:30 na stadionie Stadio Olimpico Grande Torino rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 17. Zmierzyły się Torino i Bologna.

Po pierwszej połowie spotkania między Torino i Bologna wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

 

Gole strzelali: A. Sanabria 24' 1-0 S. Lukić A. Soumaoro 69' 2-0 R. Orsolini 79' 2-1

Żółte kartki Torino: Antonio Sanabria 56' Vanja Milinković-Savić 78'

Żółte kartki Bologna: Arthur Theate 27' Adama Soumaoro 68' Roberto Soriano 72' Lorenzo De Silvestri 82'

Czerwone kartki Torino:

Czerwone kartki Bologna:

Główny sędzia spotkania - Federico Dionisi, Italy. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Torino stawi czoła Sampdoria, następne spotkania z drużynami Verona i Inter. Kolejno natomiast Bologna z Juventus. Następne mecze zagra z drużynami Sassuolo i Inter.

W dobie dzisiejszych czasów wierni fani piłki nożnej z zapałem śledzą starcia, które mają miejsce w lidze Serie A. Składające się z uzdolnionych obrońców/napastników futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak Antonio Sanabria Arthur Theate stale sprawiają wyśmienitym entuzjastom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Zmagania między piłkarzami z ligi są niezwykle nieustępliwe, nie często bywa definitywnie, iż są to widowiska nie warte uwagi. Stale zdarzają się wyśmienite asysty i bramki, bezwzględne faule zapewniające niesamowite przeżycia z meczu. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, oglądać spotkania sportowe ligi Serie A i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Torino i Bologna w lidze Serie A gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadio Olimpico Grande Torino.