Dnia 2021-11-21 14:00 na obiekcie Stadio Renato Dall'Ara odbył się mecz między Bologna i Venezia zakończony wynikiem 0-1

Pierwsza połowa spotkania między Bologna a Venezia zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2021-11-21 14:00 na stadionie Stadio Renato Dall'Ara odbył się znakomity mecz ligi Serie A kolejki 13 pomiędzy Bologna a Venezia.

Gole strzelali: D. Okereke 61' 0-1 G. Busio

Żółte kartki Bologna:

Żółte kartki Venezia: Gianluca Busio 47' Ridgeciano Haps 73' Sergio Romero 87'

Czerwone kartki Bologna:

Czerwone kartki Venezia:

Główny arbiter meczu - D. Chiffi. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Bologna stawi czoła Spezia, następne spotkania z drużynami AS Roma i Fiorentina a Venezia z Inter. Następne mecze zagra z drużynami Atalanta i Verona.

Oddani kibice śledzą ekscytujące potyczki, które startują w lidze Serie A. Liczące się drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak m.in. Gianluca Busio wielokrotnie zapewniły fantastycznym sympatykom wiele wspaniałych emocji. Ustawicznie zdarzają się idealne gole czy asysty, brutalne faule gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zapadające w pamięć walki między graczami są niezwykle zażarte, nie często okazuje się, że są to zmagania usypiające. To też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi Serie A. Uczestnictwo takich zespołów jak Bologna oraz Venezia z ligi Serie A gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadio Renato Dall'Ara.