Spotkanie Bologna vs AS Roma zakończone wynikiem 1-0

Bologna vs AS Roma zakończony wynikiem 1-0.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Bologna a AS Roma zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2021-12-01 17:30 na obiekcie sportowym Stadio Renato Dall'Ara odbył się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 15 pomiędzy Bologna a AS Roma.

Gole strzelali: M. Svanberg 35' 1-0 N. Domínguez

Żółte kartki Bologna: Roberto Soriano 38' Łukasz Skorupski 87' Nicola Sansone 90'

Żółte kartki AS Roma: Tammy Abraham 45' Carles Pérez 59' Nicolò Zaniolo 72' Rick Karsdorp 90'

Czerwone kartki Bologna:

Czerwone kartki AS Roma:

Sędzią głównym tego spotkania był L. Pairetto. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu Bologna stawi czoła Torino, następne spotkania z drużynami Juventus i Sassuolo natomiast AS Roma zmierzy się z CSKA Sofia. Następne mecze zagra z drużynami Spezia i Atalanta.

Wielu kibiców z zapałem śledzi starcia, które tyczą się ligi Serie A. Mocne drużyny piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy tacy jak Roberto Soriano Tammy Abraham raz za razem serwują kapitalnym entuzjastom wiele niesamowitych emocji. Zdarzają się wyjątkowe asysty oraz gole, nieczyste sytuacje z faulem kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają bardzo bezkompromisowe, nie często bywa ostatecznie, że mecze nudzą fana. To też warto oglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi Serie A, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Bologna oraz AS Roma z ligi Serie A zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadio Renato Dall'Ara.