Sampdoria - Bologna, wynik spotkania: 1-2

Sampdoria - Bologna wynik 1-2. W dniu 2023-02-18 14:00 na obiekcie sportowym Stadio Comunale Luigi Ferraris rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 23 pomiędzy Sampdoria a Bologna.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Sampdoria a Bologna wynik to 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: R. Soriano 27' 0-1 M. Barrow A. Sabiri 68' 1-1 R. Orsolini 90' 1-2 N. Moro

Żółte kartki Sampdoria: Bruno Amione 43' Filip Đuričić 45' Tomás Rincón 59'

Żółte kartki Bologna: Jhon Lucumí 61'

Czerwone kartki Sampdoria:

Czerwone kartki Bologna:

Główny sędzia spotkania - Massimiliano Irrati, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Sampdoria stawi czoła Lazio, następne spotkania z drużynami Salernitana i Juventus a Bologna zmierzy się z Inter. Następne mecze zagra z drużynami Torino i Lazio.

Bardzo często mnóstwo fanów śledzi potyczki, które odbywają się w lidze Serie A. Uzdolnione piłkarskie drużyny i piłkarze jak Bruno Amione Jhon Lucumí wielokrotnie zagwarantowały wyborowym fanom wiele wrażeń. Walki pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się niezwykle zaciekłe, niezwykle rzadko zdarza się, że są to widowiska drętwe. Zdarzają się brutalne sytuacje na faul zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem, idealnie wyliczone asysty i sytuacje podbramkowe gwarantujące wyjątkowe przeżycia z meczu. To też warto śledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi Serie A i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich. Udział takich legendarnych zespołów jak Sampdoria i Bologna z ligi Serie A zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadio Comunale Luigi Ferraris.