Na stadionie Stadio Artemio Franchi miało miejsce spotkanie pomiędzy Fiorentina i Bologna: końcowy wynik 1-0

 

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Fiorentina a Bologna zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2022-03-13 11:30 na stadionie Stadio Artemio Franchi rozegrał się znakomity mecz ligi Serie A kolejki 29 pomiędzy Fiorentina a Bologna.

Gole strzelali: L. Torreira 70' 1-0

Żółte kartki Fiorentina: Lucas Torreira 76'

Żółte kartki Bologna: Kevin Bonifazi 23' Kevin Bonifazi 41' Adama Soumaoro 73' Aaron Hickey 86' Nicola Sansone 90'

Czerwone kartki Fiorentina:

Czerwone kartki Bologna: Kevin Bonifazi 41'

Główny arbiter meczu - Juan Luca Sacchi, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Fiorentina zmierzy się już z Inter, następne spotkania z drużynami Empoli i Napoli a Bologna z Atalanta. Następne mecze zagra z drużynami AC Milan i Sampdoria.

Coraz częściej zauważamy, iż wierni fani śledzą fascynujące potyczki, które tyczą się ligi Serie A. Ciekawe drużyny futbolowe z tej ligi i zawodnicy tacy jak Lucas Torreira Kevin Bonifazi wielokrotnie sprawiają pierwszorzędnym entuzjastom wiele emocji. Nieustannie zdarzają się przepiękne gole i asysty, bezlitosne sytuacje na faul, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Wspaniałe zmagania pomiędzy drużynami bywają zażarte, rzadko bywa jednoznacznie, iż mecze nie są interesujące. To też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Serie A. Udział takich legendarnych drużyn jak Fiorentina i Bologna w lidze Serie A zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadio Artemio Franchi.