Mecz AS Roma kontra Bologna zakończony wynikiem 1-0

AS Roma kontra Bologna, wynik końcowy 1-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy AS Roma oraz Bologna wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2023-01-04 15:30 na obiekcie sportowym Stadio Olimpico odbył się mecz ligi Serie A kolejki 16 pomiędzy AS Roma a Bologna.

Gole strzelali: L. Pellegrini 6' 1-0

Żółte kartki AS Roma: Roger Ibañez 33' Zeki Çelik 76'

Żółte kartki Bologna: Lewis Ferguson 69' Michel Aebischer 85' Nicolás Domínguez 90'

Czerwone kartki AS Roma:

Czerwone kartki Bologna:

Główny sędzia meczu to Alberto Santoro, Italy. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu AS Roma zmierzy się już z Genoa, następne spotkania z drużynami Fiorentina i Spezia. Kolejno natomiast Bologna podejmie Atalanta. Następne mecze zagra z drużynami Udinese i Lazio.

Dzisiaj liczni kibice z zapałem śledzą pasjonujące starcia, które dotyczą ligi Serie A. Interesujące drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy jak Roger Ibañez Lewis Ferguson wielokrotnie zapewniły wyśmienitym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Trafiamy na idealnie wyliczone asysty i bramki, bezlitosne faule, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Wspaniałe walki pomiędzy graczami są nieustępliwe, nie często bywa jednoznacznie, iż spotkania przynudzają. Z tego względu warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać widowiska piłkarskie znanej ligi Serie A. AS Roma oraz Bologna i ich udział w lidze Serie A zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadio Olimpico.