Bologna vs Fiorentina, wynik spotkania - 2-3

W dniu 2021-12-05 11:30 na obiekcie sportowym Stadio Renato Dall'Ara rozegrał się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 16 pomiędzy Bologna a Fiorentina.

Pierwsza połowa meczu między Bologna a Fiorentina zakończyła się wynikiem 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-3.

 

Gole strzelali: Y. Maleh 33' 0-1 N. González M. Barrow 42' 1-1 M. Svanberg C. Biraghi 51' 1-2 D. Vlahović 67' 1-3 A. Hickey 83' 2-3 R. Orsolini

Żółte kartki Bologna: Nicolás Domínguez 24' Arthur Theate 50' Adama Soumaoro 90'

Żółte kartki Fiorentina: Lucas Torreira 25' Nikola Milenković 64' Sofyan Amrabat 90'

Czerwone kartki Bologna:

Czerwone kartki Fiorentina:

Główny arbiter spotkania to M. Irrati. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Bologna zmierzy się już z Torino, następne spotkania z drużynami Juventus oraz Sassuolo. Kolejno natomiast Fiorentina zmierzy się z Salernitana. Następne mecze zagra z drużynami Benevento oraz Sassuolo.

Coraz częściej zauważamy, że liczna grupa kibiców śledzi pasjonujące poczynania w lidze Serie A. Uzdolnione zespoły piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Nicolás Domínguez Lucas Torreira nieraz zaserwowały fantastycznym entuzjastom piłki nożnej emocje zapadające w pamięć. Ustawicznie zdarzają się nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, książkowe asysty i gole, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Potyczki między drużynami zdarzają się zaciekłe, nie często zdarza się koniec końców, że spotkania przynudzają. Gorąco zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi Serie A i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich. Bologna i Fiorentina i ich udział w Serie A zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadio Renato Dall'Ara.