Dnia 2023-09-24 16:00 odbyło się spotkanie Bologna kontra Napoli zakończone wynikiem 0-0

Dnia 2023-09-24 16:00 na stadionie Stadio Renato Dall'Ara odbył się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 5 pomiędzy Bologna a Napoli.

Po pierwszej połowie meczu między Bologna a Napoli wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Bologna: Michel Aebischer 30' Dan Ndoye 55' Łukasz Skorupski 72' Remo Freuler 81'

Żółte kartki Napoli: Mathías Olivera 6' Stanislav Lobotka 49' Khvicha Kvaratskhelia 53' Matteo Politano 81' Mário Rui 90'

Czerwone kartki Bologna:

Czerwone kartki Napoli:

Sędzią głównym tego spotkania był Giovanni Ayroldi, Italy. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Bologna stawi czoła Monza, następne spotkania z drużynami Empoli i Inter. Kolejno natomiast Napoli podejmie Udinese. Następne mecze zagra z drużynami Lecce i Real Madrid.

Wielu kibiców z zaangażowaniem śledzi potyczki, które dotyczą ligi Serie A. Utalentowane piłkarskie drużyny i piłkarze jak Michel Aebischer Mathías Olivera wielokrotnie zapewniają swoim kibicom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Obserwujemy nieprzepisowe faule, wspaniałe gole czy asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania między graczami z ligi okazują się niezwykle nieustępliwe, nie często bywa, iż widowiska nas nudzą. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach, śledzić mecze piłkarskie znanej ligi Serie A i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Bologna i Napoli oraz ich udział w Serie A gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadio Renato Dall'Ara.