Dnia 2021-09-13 18:45 odbył się mecz Bologna - Verona - wynik 1-0

Bologna - Verona 1-0.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Bologna a Verona wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2021-09-13 18:45 na obiekcie sportowym Stadio Renato Dall'Ara odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 3. Zmierzyły się ze sobą Bologna i Verona.

Gole strzelali: M. Svanberg 78' 1-0 M. Arnautovic

Żółte kartki Bologna: N. Dominguez 90'

Żółte kartki Verona: A. Barak 49' F. Ceccherini 84' D. Faraoni 90'

Czerwone kartki Bologna:

Czerwone kartki Verona:

Sędzią głównym tego spotkania był Ivano Pezzuto, Italy. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Bologna stawi czoła Inter, następne spotkania z drużynami Genoa i Empoli. Kolejno natomiast Verona z AS Roma. Następne mecze zagra z drużynami Salernitana i Genoa.

Coraz częściej liczni kibice z zaangażowaniem śledzą poczynania, które odbywają się w lidze Serie A. Uzdolnione piłkarskie zespoły i zawodnicy jak N. Dominguez A. Barak nieraz zaserwowały wspaniałym kibicom wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Obserwujemy brutalne sytuacje na faul, spektakularne gole i asysty, które gwarantują wspaniałe wrażenia z meczu. Walki pomiędzy zawodnikami są niezwykle nieustępliwe, rzadko bywa definitywnie, że są to widowiska nużące. Zachęcamy, żeby śledzić wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Serie A, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Bologna i Verona jak ich udział w Serie A zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadio Renato Dall'Ara.