Spotkanie pomiędzy Salernitana oraz Bologna zakończone wynikiem 2-2 na obiekcie Stadio Arechi

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy Salernitana i Bologna zakończyła się 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-2.

W dniu 2023-03-18 17:00 na obiekcie sportowym Stadio Arechi odbył się mecz ligi Serie A kolejki 27. Zmierzyły się ze sobą Salernitana oraz Bologna.

Gole strzelali: L. Pirola 7' 1-0 A. Candreva L. Ferguson 11' 1-1 G. Kiriakopoulos B. Dia 64' 2-1 F. Daniliuc C. Lykogiannis 73' 2-2 G. Kiriakopoulos

Żółte kartki Salernitana:

Żółte kartki Bologna: Riccardo Orsolini 76'

Czerwone kartki Salernitana:

Czerwone kartki Bologna:

Główny arbiter meczu to Luca J. Pairetto, Italy. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Salernitana stanie naprzeciw Spezia, następne spotkania z drużynami Inter oraz Torino a Bologna z Udinese. Następne mecze zagra z drużynami Atalanta oraz AC Milan.

Fani piłki nożnej z entuzjazmem śledzą poczynania, które odbywają się w lidze Serie A. Ciekawe zespoły futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak Riccardo Orsolini stale zapewniają własnym wiernym fanom mnóstwo wspaniałych emocji. Stale zdarzają się nieprzepisowe faule zakończone wielokrotnie czerwoną kartką, wyjątkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty dodające smaczku całemu widowisku. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi okazują się nieustępliwe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to potyczki nie warte uwagi. Warto więc przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz oglądać spotkania piłkarskiej ligi Serie A. Salernitana i Bologna i ich udział w lidze Serie A zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadio Arechi.