Na stadionie Stadio Renato Dall'Ara dnia 2022-11-06 11:30 odbył się mecz pomiędzy Bologna oraz Torino - końcowy wynik 2-1

Dnia 2022-11-06 11:30 na obiekcie sportowym Stadio Renato Dall'Ara rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły Bologna oraz Torino.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Bologna i Torino wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: S. Lukić 26' 0-1 R. Orsolini 64' 1-1 E. Vignato S. Posch 73' 2-1 R. Soriano

Żółte kartki Bologna: Jhon Lucumi 23' Emanuel Vignato 77' Łukasz Skorupski 90'

Żółte kartki Torino: Vanja Milinković-Savić 73' Samuele Ricci 85' Mergim Vojvoda 90'

Czerwone kartki Bologna:

Czerwone kartki Torino:

Główny arbiter meczu - Antonio Giua, Italy. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu Bologna stanie naprzeciw Inter, następne spotkania z drużynami Sassuolo oraz AS Roma a Torino z Sampdoria. Następne mecze zagra z drużynami AS Roma oraz Verona.

Fani z dużym entuzjazmem śledzą starcia ligi Serie A. Utalentowane piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak Jhon Lucumi Vanja Milinković-Savić stale zapewniają pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo niesamowitych emocji. Walki pomiędzy piłkarzami bywają niezwykle zagorzałe, nie często bywa, że są to widowiska nie warte uwagi. Bardzo często natrafiamy na idealnie wyliczone asysty czy bramki, bezlitosne faule kończące się czerwoną kartką, które zapewniają wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Dlatego więc warto śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich ioglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Serie A oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Bologna i Torino i ich udział w Serie A zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadio Renato Dall'Ara.