Mecz Juventus - Bologna na stadionie Allianz Stadium: 1-1

Juventus - Bologna, wynik końcowy 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Juventus i Bologna wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Dnia 2023-08-27 16:30 na stadionie Allianz Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 2. Zmierzyły się ze sobą Juventus i Bologna.

Gole strzelali: L. Ferguson 24' 0-1 J. Zirkzee D. Vlahović 80' 1-1 S. Iling-Junior

Żółte kartki Juventus: Adrien Rabiot 12' Kenan Yildiz 87'

Żółte kartki Bologna: Stefan Posch 17'

Czerwone kartki Juventus:

Czerwone kartki Bologna:

Główny sędzia spotkania to Marco Di Bello, Italy. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu Juventus zmierzy się już z Empoli, następne spotkania z drużynami Lazio i Sassuolo natomiast Bologna z Cagliari. Następne mecze zagra z drużynami Verona i Napoli.

Coraz częściej liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą pasjonujące potyczki, które odbywają się w lidze Serie A. Mocne drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak Adrien Rabiot Stefan Posch nieustannie sprawiają wyśmienitym sympatykom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Interesujące zmagania między zawodnikami ligowymi zdarzają się zajadłe, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, iż są to spotkania nie warte uwagi. Nieprzerwanie zdarzają się bezlitosne sytuacje na faul, wyjątkowe bramki oraz asysty dodające smaczku całemu widowisku. Warto więc śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich, oglądać spotkania sportowe znakomitej ligi Serie A i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Juventus i Bologna oraz ich udział w lidze Serie A zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Allianz Stadium.