Kanał Bologna Fc 1909

Mecz pomiędzy Bologna - Monza, wynik końcowy 0-0

Bologna - Monza, wynik spotkania: 0-0

W meczu pomiędzy drużynami Bologna i Monza, które odbyło się w Stadio Renato Dall'Ara, padł bezbramkowy remis 0-0. Spotkanie to miało miejsce w ramach 32. kolejki włoskiej Serie A, rozgrywanej 13 kwietnia 2024 roku o godzinie 18:45. Mimo starań obu zespołów, żadna nie zdołała pokonać bramkarzy i podzieliły się punktami.

Bologna - Salernitana, wynik 3-0

Spotkanie między Bologna oraz Salernitana zakończone wynikiem 3-0 na stadionie Stadio Renato Dall'Ara dnia 2024-04-01 10:30

W ostatnim starciu Serie A, drużyna Bologna pewnie pokonała Salernitanę 3-0 na Stadio Renato Dall'Ara. Mecz rozegrany został siedem dni temu o godzinie 10:30, a już po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 2-0. Wynik ten pozwolił Bologni na zdobycie cennych punktów w 30. kolejce włoskiej ekstraklasy.

Frosinone - Bologna wynik 0-0

Dnia 2024-04-07 10:30 na stadionie Stadio Benito Stirpe miało miejsce spotkanie między Frosinone oraz Bologna zakończone wynikiem 0-0

Wczorajszy mecz pomiędzy Frosinone a Bologna w ramach 31. kolejki Serie A zakończył się bezbramkowym remisem 0-0. Spotkanie, które odbyło się 7 kwietnia o godzinie 10:30 na Stadio Benito Stirpe, nie przyniosło bramek, mimo starań obu drużyn. Wynik na przerwę również wskazywał na brak goleń - 0-0.

Mecz Empoli vs Bologna, wynik 0-1

Spotkanie między Empoli oraz Bologna zakończone wynikiem 0-1 dnia 2024-03-15 19:45

W najnowszym starciu Serie A drużyny Empoli i Bologna zmierzyły się na Stadio Carlo Castellani – Computer Gross Arena. Mecz zakończył się zwycięstwem Bologny 1-0, po bramce zdobytej po przerwie. Spotkanie to odbyło się 3 dni temu, dokładnie 15 marca o godzinie 19:45.

Mecz Bologna kontra Inter, wynik 0-1

Na stadionie Stadio Renato Dall'Ara miał miejsce mecz Bologna - Inter - 0-1

W meczu 28. kolejki włoskiej Serie A Bologna podejmowała na własnym stadionie Inter. Spotkanie rozegrane 9 marca zakończyło się minimalnym zwycięstwem drużyny gości 0-1. Inter objął prowadzenie jeszcze przed przerwą i utrzymał je do końcowego gwizdka sędziego, zapewniając sobie cenne trzy punkty.

Mecz pomiędzy Atalanta kontra Bologna, wynik 1-2

Na obiekcie Gewiss Stadium dnia 2024-03-03 17:00 odbył się mecz Atalanta kontra Bologna: 1-2

Wczorajszy mecz pomiędzy Atalantą a Bologną przyniósł wiele emocji dla kibiców obu drużyn. Spotkanie, które odbyło się w Gewiss Stadium, było pełne zwrotów akcji i niespodziewanych momentów. Pomimo prowadzenia 1-0 przez Atalantę na przerwę, ostatecznie to Bologna wyszła zwycięsko, pokonując gospodarzy 2-1. Mecz ten obfitował w intensywną walkę o punkty w ramach 27. kolejki Serie A.

Bologna kontra Verona, wynik 2-0

Bologna vs Verona, wynik meczu - 2-0

W ostatniej kolejce Serie A doszło do starcia między drużynami Bologna i Verona na Stadio Renato Dall'Ara. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-0, po bramkach zdobytych w pierwszej połowie. Spotkanie odbyło się 23 lutego o godzinie 19:45, a wynik ten pozostaje aktualny, biorąc pod uwagę fakt, że relację piszemy 26 lutego o godzinie 07:54.

Mecz pomiędzy Bologna vs Fiorentina 2-0

Dnia 2024-02-14 18:00 na stadionie Stadio Renato Dall'Ara miało miejsce spotkanie między Bologna oraz Fiorentina zakończone wynikiem 2-0

W dniu 14 lutego 2024 roku na Stadio Renato Dall'Ara odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Bologna i Fiorentina. Gospodarze zdołali pokonać swoich rywali z wynikiem 2-0, zapewniając sobie ważne punkty w 21. kolejce włoskiej Serie A. Pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 1-0 na korzyść Bologny, a pełną kontrolę nad grą utrzymali do ostatniego gwizdka sędziego.

Mecz pomiędzy Lazio - Bologna, wynik końcowy 1-2

Lazio - Bologna, wynik meczu 1-2

Wczoraj, 18 lutego 2024 roku, na Stadio Olimpico odbył się niezwykle emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Lazio i Bologna, który zakończył się zwycięstwem gości 2-1. Mimo wyrównanej pierwszej połowy, podopieczni trenera XYZ potrafili wykorzystać okazje i zapewnić sobie cenne trzy punkty. Czytaj dalej, aby poznać szczegóły tej zaciętej rywalizacji w ramach Serie A.

Bologna kontra Lecce, wynik 4-0

Mecz Bologna kontra Lecce zakończony wynikiem 4-0 dnia 2024-02-11 14:00

W dniu 11 lutego 2024 roku o godzinie 14:00 na Stadio Renato Dall'Ara odbył się mecz pomiędzy drużynami Bologna i Lecce w ramach 24. kolejki włoskiej Serie A. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 2-0, a ostatecznie zdominowali rywali, kończąc spotkanie z imponującym wynikiem 4-0.

Mecz Bologna - Sassuolo, wynik końcowy 4-2

Dnia 2024-02-03 19:45 na stadionie Stadio Renato Dall'Ara odbył się mecz Bologna kontra Sassuolo zakończony wynikiem 4-2

Wczorajszy wieczór na Stadio Renato Dall'Ara był pełen emocji, gdy drużyny Bologna i Sassuolo zmierzyły się w starciu Serie A. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4-2 na korzyść gospodarzy, pomimo że na przerwę to ekipa Sassuolo prowadziła 2-1. Mecz odbył się 3 lutego o godzinie 19:45, a relację piszemy 5 dni później.

AC Milan kontra Bologna, wynik końcowy 2-2

Dnia 2024-01-27 19:45 miało miejsce spotkanie AC Milan - Bologna: 2-2

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami AC Milan i Bologna przyniósł wiele emocji dla kibiców. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2, a wynikiem na przerwę był remis 1-1. Mecz odbył się na Stadio Giuseppe Meazza o godzinie 19:45 w ramach 22. kolejki Serie A.

Cagliari vs Bologna, wynik końcowy 2-1

Cagliari - Bologna, wynik meczu - 2-1

W meczu 20. kolejki włoskiej Serie A drużyna Cagliari podejmowała zespołu Bologny. Spotkanie, które odbyło się w Unipol Domus, zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-1. Po pierwszej połowie wynik był remisowy 1-1.