Na stadionie Stadio Renato Dall'Ara dnia 2023-05-14 16:00 odbyło się spotkanie Bologna vs AS Roma zakończone wynikiem 0-0

Bologna vs AS Roma 0-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Bologna a AS Roma zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

W dniu 2023-05-14 16:00 na stadionie Stadio Renato Dall'Ara rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 35. Na przeciw siebie stanęły Bologna i AS Roma.

Gole strzelali:

Żółte kartki Bologna: Kevin Bonifazi 43' Riccardo Orsolini 80'

Żółte kartki AS Roma: Mady Camara 90'

Czerwone kartki Bologna:

Czerwone kartki AS Roma:

Główny sędzia meczu - Daniele Orsato, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Bologna stawi czoła Cremonese, następne spotkania z drużynami Napoli i Lecce a AS Roma zmierzy się z Bayer Leverkusen. Następne mecze zagra z drużynami Salernitana i Fiorentina.

Fani piłki nożnej śledzą ciekawe poczynania w lidze Serie A. Mocne futbolowe zespoły i zawodnicy jak Kevin Bonifazi Mady Camara wielokrotnie zagwarantowały wspaniałym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo wrażeń. Cieszące oko zmagania pomiędzy drużynami są zagorzałe, rzadko zdarza się koniec końców, iż są to potyczki nużące. Natrafiamy na przechodzące do historii gole czy asysty, bezlitosne sytuacje z faulem dodające smaczku całemu widowisku. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, oglądać spotkania piłkarskie pasjonującej ligi Serie A i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Bologna i AS Roma i ich udział w Serie A zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadio Renato Dall'Ara.