Mecz Monza kontra Bologna zakończony wynikiem 1-2

 

Pierwsza część spotkania między Monza a Bologna zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-10-31 19:45 na obiekcie sportowym U-Power Stadium odbył się emocjonujący mecz ligi Serie A kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Monza i Bologna.

Gole strzelali: A. Petagna 57' 1-0 L. Ferguson 60' 1-1 S. Posch R. Orsolini 73' 1-2 J. Zirkzee

Żółte kartki Monza: Marlon 52' Stefano Sensi 56' Nicolò Rovella 62' Marco D'Alessandro 64'

Żółte kartki Bologna: Michel Aebischer 3' Gary Medel 52'

Czerwone kartki Monza:

Czerwone kartki Bologna:

Główny sędzia spotkania - Luca J. Pairetto, Italy. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Monza stawi czoła Lazio, następne spotkania z drużynami Salernitana i Fiorentina natomiast Bologna z Inter. Następne mecze zagra z drużynami Sassuolo i AS Roma.

Coraz częściej wielu kibiców z dużym entuzjazmem śledzi potyczki, które startują w lidze Serie A. Ciekawe zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak przykładowo Marlon Michel Aebischer wielokrotnie sprawiają pierwszorzędnym entuzjastom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Trafiamy na spektakularne gole i asysty, brutalne faule, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Walki między zawodnikami bywają zaciekłe, nie często bywa, że mecze nudzą fana. To też warto przeglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Serie A, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Udział takich popularnych zespołów jak Monza i Bologna w lidze Serie A gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, U-Power Stadium.