Mecz Bologna vs Lecce na stadionie Stadio Renato Dall'Ara dnia 2022-10-23 13:00: 2-0

Bologna vs Lecce, wynik 2-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Bologna a Lecce wynik to 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2022-10-23 13:00 na stadionie Stadio Renato Dall'Ara rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 11. Zmierzyły się ze sobą Bologna i Lecce.

Gole strzelali: M. Arnautović 13' 1-0 L. Ferguson 34' 2-0 M. Barrow

Żółte kartki Bologna: Jhon Lucumi 30' Musa Barrow 45' Lewis Ferguson 47' Gary Medel 88' Marko Arnautović 90'

Żółte kartki Lecce: Morten Hjulmand 65' Federico Baschirotto 90'

Czerwone kartki Bologna:

Czerwone kartki Lecce:

Główny sędzia spotkania - Simone Sozza, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Bologna stawi czoła Monza, następne spotkania z drużynami Torino i Inter a Lecce podejmie Juventus. Następne mecze zagra z drużynami Udinese i Atalanta.

Fani śledzą niezwykle ciekawe poczynania ligi Serie A. Mocne futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze jak Jhon Lucumi Morten Hjulmand częstokroć zaserwowały pierwszorzędnym sympatykom wiele pozytywnych wrażeń. Natrafiamy na idealne gole oraz asysty, nieczyste sytuacje na faul zakończone pokazaniem czerwonej kartki gwarantujące wyjątkowe wrażenia z meczu. Zmagania między zawodnikami bywają niezwykle zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się definitywnie, iż są to potyczki statyczne. To też warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i oglądać wydarzenia piłkarskiej ligi Serie A. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Bologna i Lecce w lidze Serie A zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadio Renato Dall'Ara.