Spotkanie między Bologna oraz Verona zakończone wynikiem 1-1 na obiekcie Stadio Renato Dall'Ara

Bologna - Verona, wynik końcowy 1-1.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Bologna a Verona wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

W dniu 2022-08-21 18:45 na obiekcie sportowym Stadio Renato Dall'Ara odbył się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 2. Na przeciw siebie stanęły Bologna oraz Verona.

Gole strzelali: M. Arnautović 21' 1-0 D. Kasius T. Henry 43' 1-1 D. Lazović

Żółte kartki Bologna: Kevin Bonifazi 53' Nicolás Domínguez 87' Marko Arnautović 90'

Żółte kartki Verona: Diego Coppola 22' Martin Hongla 23' Koray Günter 47'

Czerwone kartki Bologna: Riccardo Orsolini 78'

Czerwone kartki Verona:

Główny arbiter meczu to Matteo Marcenaro, Italy. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Bologna zmierzy się już z AC Milan, następne spotkania z drużynami Salernitana oraz Spezia a Verona z Atalanta. Następne mecze zagra z drużynami Empoli oraz Sampdoria.

Oddani fani śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze Serie A. Uzdolnione futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze jak Kevin Bonifazi Diego Coppola systematycznie serwują pierwszorzędnym fanom wrażenia z najwyższej półki. Natrafiamy na idealne bramki oraz asysty, nieczyste faule gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Wspaniałe zmagania między piłkarzami ligowymi okazują się bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, że mecze męczą kibica. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby oglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Serie A, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Udział takich popularnych zespołów jak Bologna i Verona w lidze Serie A zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadio Renato Dall'Ara.