Genoa vs Bologna, wynik spotkania: 0-1

Genoa vs Bologna, wynik 0-1. Dnia 2022-05-21 15:15 na stadionie Stadio Comunale Luigi Ferraris odbył się znakomity mecz ligi Serie A kolejki 38 pomiędzy Genoa a Bologna.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Genoa oraz Bologna wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

 

Gole strzelali: M. Barrow 66' 0-1

Żółte kartki Genoa: Pablo Galdames 38' Domenico Criscito 54' Leo Østigård 58'

Żółte kartki Bologna: Michel Aebischer 25'

Czerwone kartki Genoa:

Czerwone kartki Bologna:

Sędzią głównym tego spotkania był Gianpiero Miele, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Genoa zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami oraz a Bologna podejmie . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Coraz częściej zauważamy, iż liczni fani futbolu z dużym zapałem śledzą poczynania, które dotyczą ligi Serie A. Złożone z utalentowanych zawodników piłkarskie drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak Pablo Galdames Michel Aebischer stale sprawiają swoim wiernym kibicom wiele wspaniałych wrażeń. Trafiamy na nieczyste sytuacje na faul, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe i asysty dodające wyjątkowe przeżycia z meczu. Zapadające w pamięć walki pomiędzy drużynami ligowymi zdarzają się niezwykle zaciekłe, rzadko okazuje się ostatecznie, iż są to zmagania drętwe. Z tego powodu warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich,oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Serie A oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Genoa oraz Bologna i ich udział w Serie A gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadio Comunale Luigi Ferraris.