AS Roma kontra Bologna, wynik meczu 0-0

AS Roma kontra Bologna, wynik końcowy 0-0. W dniu 2022-05-01 18:45 na obiekcie sportowym Stadio Olimpico odbył się emocjonujący mecz ligi Serie A kolejki 35 pomiędzy AS Roma a Bologna.

Pierwsza połowa meczu między AS Roma i Bologna zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki AS Roma:

Żółte kartki Bologna: Gary Medel 41'

Czerwone kartki AS Roma:

Czerwone kartki Bologna:

Główny sędzia meczu to Michael Fabbri, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu AS Roma stanie naprzeciw Leicester, następne spotkania z drużynami Fiorentina oraz Venezia. Kolejno natomiast Bologna z Venezia. Następne mecze zagra z drużynami Sassuolo oraz Genoa.

Liczna grupa kibiców z zaangażowaniem śledzi ekscytujące potyczki w lidze Serie A. Uzdolnione piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak Gary Medel nieprzerwanie serwują fantastycznym entuzjastom wiele wspaniałych wrażeń. Walki między drużynami futbolowymi bywają niezwykle zażarte, rzadko zdarza się, że są to spotkania nudne. Często zdarzają się widowiskowe bramki czy asysty, brutalne faule zakończone żółtym kartonikiem zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Z tego powodu warto oglądać widowiska sportowe znanej ligi Serie A i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. AS Roma i Bologna oraz ich udział w Serie A gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadio Olimpico.