Mecz Bologna kontra Napoli zakończony wynikiem 0-2

Bologna kontra Napoli zakończony wynikiem 0-2. W dniu 2022-01-17 17:30 na obiekcie sportowym Stadio Renato Dall'Ara odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Bologna oraz Napoli.

Pierwsza połowa meczu między Bologna i Napoli zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Gole strzelali: H. Lozano 20' 0-1 E. Elmas H. Lozano 47' 0-2 Fabián Ruiz

Żółte kartki Bologna: Adama Soumaoro 43' Arthur Theate 57' Luis Binks 90'

Żółte kartki Napoli: Piotr Zieliński 51'

Czerwone kartki Bologna:

Czerwone kartki Napoli:

Sędzią głównym tego spotkania był Livio Marinelli, Italy. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Bologna stanie naprzeciw Empoli, następne spotkania z drużynami Lazio oraz Spezia. Kolejno natomiast Napoli z Venezia. Następne mecze zagra z drużynami Inter oraz Barcelona.

Oddani kibice piłki nożnej śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze Serie A. Uzdolnione drużyny piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze tacy jak Adama Soumaoro Piotr Zieliński wielokrotnie sprawiają wyśmienitym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się wyjątkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, nieprzepisowe faule kończące się bardzo często pokazaniem żółtego kartonika dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Cieszące oko potyczki między graczami z ligi bywają bardzo zagorzałe, rzadko bywa definitywnie, że są to mecze statyczne. Zachęcamy, aby przeglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Serie A i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Udział takich zespołów jak Bologna i Napoli z ligi Serie A gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadio Renato Dall'Ara.